• Arama

OGGUSTO Stajyer Arıyor

Aylık 295.700 tekil okuyucusu olan, Türkiye’nin ilk ve tek lüks websitesi  OGGUSTO, çok çalışırken, çok eğlenip çok öğrenecek 2 stajyer arıyor.

Stajyerlerde Bulunması Gereken Ortak Özellikler:

İyi düzeyde İngilizce bilen

Tercihen üniversite 3. sınıf ve üstü veya mezun

Minimum 2 ay staj yapabilecek olan

1. Yazı İşleri Stajyeri:

Araştırmaya meraklı 

- Yazı yazmaya tutkulu

- Tercihen temel Photoshop bilgisi olan 

2. Kreatif Stajyeri:

- Üniverstitelerin, grafik, video veya TV bölümlerinde okuyor olan

- Dijital dünyayı ve yaratıcı uygulamaları heyecanla takip eden

- Fotoğraf çekme ve videografi konusunda mereklı ve yetenekli 

 

Eğer bu özelliklere sahipseniz, detaylı özgeçmişinizi ve OGGUSTO’da neden çalışmak istediğiniz ve neler katabileceğinize ait kısa bir yazıyı gusto@oggusto.com adresine gönderebilirsiniz. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.