• Arama

Valeron İle Sadeliğe Lüks Dokunuş

Özgün stili ve sıra dışı estetiğiyle ince zevklerden ilham alan Valeron, tasarladığı yeni koleksiyonuyla yaşam alanlarına değer katmaya hazır. Valeron, nevresim ve yatak örtüsü takımlarından bornoz ve havlu çeşitlerine, pikeden aksesuarlara kadar oldukça zengin ürün yelpazesi ve kişiye özel üretimleriyle evin en özel alanları için benzersiz tasarımlar sunuyor.

Valeron koleksiyonundaki soft tonlar ve narin çizgiler yatak odalarına zarafet katarken, modern bir anlatıma sahip baskılı desenler ise evlerde şıklığı temsil ediyor.

2018 ev tekstilinde öne çıkan sadelik ve lüks trendi, Valeron koleksiyonlarında da ön plana çıkıyor.

Valeron tasarımları, lüks görünümlerini korurken; nakışlı, dantelli, jakarlı ve baskılı modellerin yanı sıra Premium koleksiyonu da göz alıcı bir şıklık sunuyor.


Zarif yatak odası takımlarında sezon trendlerinden olan altın sarısı, mavi, bordo ve antrasit gibi renklerin hâkimiyeti görülüyor. Formlarda çok daha cesur tasarımlar sunan Valeron’un yeni koleksiyonunda özellikle evlerdeki saray ihtişamını yansıtan renk ve dokuların yanı sıra jakar ilaveli ipek ve saten kumaşların kullanıldığı takımlar da geniş ölçüde yer buluyor.

Zevkinize özel tasarımlar
Üstün kalitesiyle fark yaratan Valeron, nevresim takımı, yastık, havlu ve bornoz koleksiyonlarının yanı sıra yanı “kişiye özel” tasarımlarıyla da düşlere ilham veriyor.

Valeron, ürünün üzerinde nakış veya desen isteyenler için kişiye özel üretim yaparak kişinin kendisini ayrıcalıklı hissetmesini de sağlıyor.

Valeron’un kişiye özel üretimleriyle istenilen ölçüde üzerinde isminizin yazılı olduğu yastık veya sevdiklerinizin baş harfleriyle tasarlanan nevresim takımı ile yaşam alanlarında veya teknelerdeki şıklığa kendi imzanızı atabilirsiniz.

Valeron koleksiyonunu daha yakından incelemek ve özgün stilini evinize taşımak için Zorlu Center mağazasını ve valeron.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.