• Arama

Bvlgari’nin İkonik Yılanı Serpenti Deri Değiştiriyor

Yılan sembolü, ezelde beri insanları büyülemiştir. Bvlgari, 1940'larda imzası haline getirdiği yılanın ikonik ve çok yönlü gücünü korumayı sürdürüyor. 

SERPENTI TUBOGAS 

Bvlgari bu yıl beyaz, pembe ve sarı olmak üzere üç klasik altın rengini birleştiren bir Tubogas versiyonu sunuyor. 1960'larda tanıtılan üç renkli kreasyonlara çağdaş bir yorum uzun zamandır beklenmekteydi. Yılan markanın kült teması olurken Tubogas da imzası haline geldi ve Serpenti o zamandan beri arzuyu beslemeye devam etti. Dönemin manşet olan modelleri arasında altının değerli kontrastlarını birleştiren ünlü Tubogas kreasyonları da vardı.

Yılanbaşı şekilli saat, pembe altın olup dış hatları 38 pırlanta ile vurgulanıyor, kurma tepesinde ise kaboşon kesim pembe rubelit yer alıyor. Kadranın siyah opalin zeminini hafif menevişli bir motif süslüyor ve zarif görünüm pembe altın saat imleriyle daha sofistike bir stil kazanıyor. 

SERPENTI TWIST YOUR TIME

Daimi yenilenmenin sembolü söz konusu olduğunda varyasyon ve yorum olasılıkları da gerçekten sınırsızdır. Yeni Serpenti başka bir saat olsa, hangisi olurdu? Cevap: Yine bir Serpenti! Twist versiyonunda saat, sürekli değişen ve ileri düzeyde kişiselleştirilebilen ‘derilere’ bürünüyor; renkli deri kayışlarla günlük giyime neşe katıyor veya narin pembe altın zincirlerden oluşan bir bilezikle tamamlanarak bilekte zarafetle hareket ediyor ve ‘yılan’ saatin mücevhere dönüşümünü sağlıyor. 

İlk yeni özellik, ikisi de parıltılı metalik tonlarda indigo-topaz mavisi ve mor salkım- yeşim rengi, dört tur sarılan kayış şeklini alıyor. Bu çağdaş renkler, özellikle İtalya'da moda tasarımcılarının benimsediği şıklık hissini mükemmel bir biçimde yansıtıyor. 

Bununla birlikte, İtalyan mücevher markasının asıl rengi, yeni Serpenti Twist modellerinin uyandırdığı hayranlıktan anlaşılacağı üzere altındır. DNA'sının bir parçası olan klasik tasarım kodlarından hafifçe uzaklaşırken Bvlgari’nin evcilleştirdiği yılan, antik bronz patineli altın rengi bir kayışla bileği çift turla sarmalıyor. Bu kayışların tümü değiştirilebildiği için Serpenti’nin dilediğinizce kişiselleştirilmesi mümkün oluyor ve saat bir kez daha ‘deri’ değiştiriyor. Sıra dışı bir tasarıma sahip esnek eklemli bağlantılara sahip zarif bir zincir bilezik, bir başka seçenek olurken renkli deri kayışla değiştirilebiliyor, böylece Serpenti’nin gerçekten keyifle özelleştirilebileceğini teyit ediyor. 

Kişiselleştirmeyi daha da kolaylaştırmak amacıyla Bvlgari tarafından geliştirilen My Serpenti uygulamasında müşteri farklı parçaları seçerek kendi Serpenti Twist saatini oluşturabiliyor. 

SERPENTI SPIGA CERAMIC

Farklı formlar alabilen Serpenti, değerli zamanı keyifle ölçmeyi değişik tasarımlarla sürdürüyor. Altın tonları ve renkli derilerin ardından tema, teknolojik ve değerli malzemeleri beklenmedik kombinasyonlarla buluşturarak gücünü bir kez daha ortaya koyuyor.

Siyah veya beyaz renkli ve pembe altın detaylı Serpenti Spiga, bileği metal ve deri versiyonları kadar esnek bir biçimde iki kez sarıyor. Siyah veya beyaz lake kadranı çevreleyen pembe altın kasa, doğal olarak bileziğe uzanarak çağdaş stilini kararlılıkla vurguluyor. Cesur yaklaşımını benzersiz seviyelere taşıyan Spiga’nın bir versiyonu beş tur dolanan siyah seramik bileziği, 18 ayar pembe altın detayları ve pırlanta işlemeleriyle kolda olağanüstü bir görünüm yaratıyor!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.