• Arama

Hublot’dan 2018 FIFA Dünya Kupası’na Özel Saat

Lisanslı marka olarak 3'üncü katılımını gerçekleştiren Hublot, tüm futbol severlerin ve Hublot hayranlarının beklediği saati üretti. 2018 Dünya Kupası'nda oynanan maçların her saniyesine anında bağlanmanızı sağlayacak bu akıllı saat, beklentileri fazlasıyla karşıladı. Hakemler için özelleştirilmiş bir saat talep eden FIFA, Hublot'dan onlara maç esnasında sahada eşlik edebilecek kusursuz bir saat üretmesini istedi. Bu özel ihtiyaca karşılık veren Hublot, futbol dünyası için markanın ilk connected saatini üretti: Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup RussiaTM. 

2018 saatten oluşan eşsiz bir limitli üretim olan saat, FIFA resmi saati olmasının yanında ikonik Big Bang'in tüm özelliklerine sahip. Hublot’un bu eşsiz saatinde, analog moddaki kadranın ekranı bile mekanik modellerle aynı estetiğe sahip. Kasa çapı konusunda ise 49 mm kasasıyla Hublot, ilk farkı ortaya koyuyor. Kesinlikle bir ¨connected saat¨ olarak akıllara kazınan saatin hepsinden önce bir Hublot olduğunu unutmamak gerek.

hublot

hublot

Wear OS sistemini kullanan Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup RussiaTM binlerce indirilebilir uygulamaya ve müsabaka fonksiyonlarına sahip. Senkronizasyon konusunda Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup RussiaTM Android 4.4 ve üzeri veya İOS 9 ve üzeri işletim sistemlerine sahip tüm telefonlarla uyumlu. Şart etmek için saatin kablosuz şarj ünitesine koyulması ise yeterli.

hublot

hublot

Futbolun ritmini yakalayan Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup RussiaTM, bu müsabaka için özel olarak geliştirilen uygulamaya ve turnuvaya katılan her ülkenin renklerinin bulunduğu "taraftar" kadranına sahip olmasıyla özgün ruhunu öne çıkarıyor. Pek çok bildirime sahip olan Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup RussiaTM; maç başlamadan 15 dakika önce, sarı ve kırmızı kart çıktığında, oyuncu değişikliğinde ve gol olduğunda size bildirim gönderiyor. Her golde saatin ekranında ‘GOAL’ yazısı çıkıyor ve saat titriyor. Maç esnasında kadranda skor, kart sayısı, gol atan oyuncuların isimleri, oyuncu değişiklikleri ve maç süresi gibi istatistikler yer alıyor. Tüm bu özellikleriyle bu saat, bir arzu nesnesine dönüşüyor.

hublot

hublot

Bu sene ilk kez hakemler, Hublot tarafından tasarlanmış akıllı teknolojiyi kullanan bu Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup RussiaTM'yı kullanacak. Modelde bulunan tüm fonksiyonların yanında, hakem saatleri farklı olarak gol çizgisi teknolojisine sahip olacak. Bu teknoloji, topun tüm hareketlerini takip eden ve topun gol çizgisini geçip geçmediğini kesin olarak belirleyen bir video destek sistemi. Hublot’un bu eşsiz teknolojik saati, sahip olduğu tüm fonksiyonlarıyla gerçekten markanın farkını ortaya koyuyor.

hublot

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.