• Arama

Harry Winston’dan Okyanuslara Saygı Duruşu

Elmasların Kralı olarak bilinen Harry Winston’un komplike saat ustalığını modern bir ifade ile buluşturduğu Ocean Koleksiyonu 20. yılını kutluyor. Harry Winston, bu önemli kilometre taşının anısına bu yıl Baselwolrd 2018’de kadın saatlerini ön plana çıkardı.

Retrograde saat ve dakika gibi çarpıcı komplikasyonları su geçirmez kasasındaki kıymetli değerli taşlarla birleştiren Ocean Koleksiyonu, tüm dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

20 yıllık yolculuk

Harry Winston Ocean koleksiyonunun 20. yılında, kadınları farklı renklerle bezenmiş muhteşem güzellikte dört yeni Ocean modeli bekliyor. 

Cesur ve çağdaş tasarım özellikleri, kendine özgü çift retrograde fonksiyonları, merkezin dışında yer alan saat ve dakika göstergeleri ile tanınan Ocean Koleksiyonu, saat komplikasyonları arasında tasarımı ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Ocean Koleksiyonunun, hayatın bütün maceralarına karşı donanımlı yeni saatleri, adlarına yaraşır bir şekilde 100 metre derinliğe kadar su geçirmezliklerini koruyor. Su üstünde olduğu kadar su altında da estetik bir ziyafet sunan bu koleksiyon, hassas ayarlı otomatik saat mekanizmalarını, şeffaf safir kristal arka kasa kapakları sayesinde gözler önüne seriyor. 

Ocean 20th Anniversary Biretrograde Automatic 36mm

Koleksiyonun gözbebeği, sınırlı sayıda üretilen Ocean 20th Anniversary Biretrograde Automatic 36mm, neon mavisi Paraiba turmalinleri, pırlantalar ve sedeften oluşan tasarımıyla sunuluyor.

Çift retrograde fonksiyonlar ve merkezin dışında yer alan saat ve dakika göstergeleri gibi, adını taşıdığı koleksiyonun özgün unsurlarını barındıran bu saatle Harry Winston ilk kez Paraiba turmalinlerinin göz alıcı ışığını ve su gibi güzelliğini tasarımlarına yansıtıyor.

Harry Winston Ocean Waterfall Automatic 36mm

Harry Winston’ın en beğenilen baget kesim pırlantalarına bir övgü niteliği taşıyan Ocean Waterfall Automatic 36mm, 404 adet pırlanta ve 43 adet pembe safirle bezenmiş.  Bu mücevher saat,  Harry Winston’ın değerli taş ustalarının üstün işçiliğini sergilediği gibi, baget kesimin güzelliğini, kadran üzerindeki müthiş gizli mıhlama tekniği ile yüceltiyor.

Harry Winston  Ocean Biretrograde Automatic 36mm

Ocean Koleksiyonunun Harry Winston’a özgü biretrograde göstergesi, iki yeni Ocean Biretrograde Automatic 36mm modelinin parlak mavi ve bordo sedef kadranında başrolü oynuyor. Ocean Biretrograde Automatic 36mm, mekanik işçilik ve yüksek mücevherciliği mükemmel bir uyumla bir araya getiriyor.

 

Harry Winston  Ocean Moon Phase 36mm

 

Gökyüzü ve su öğelerinin büyüleyici bir yorumu olan iki Ocean Moon Phase 36mm modelinde, doğrudan safir kristal cam üzerine işlenmiş pırlantalardan oluşan bir yıldız kümesinin yer aldığı kadranda baştan çıkarıcı bir ‘moon phase’ göstergesi de bulunuyor. Kadranda, yumuşak pembe ve kahverengi tonlarda renklendirilmiş sedef yer alıyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.