• Arama

Sezonun Öne Çıkan 5 Trençkot Trendi

Kalın paltoları ve koyu tonları yavaş yavaş geride bırakırken geçiş mevsiminin vazgeçilmez parçası trençkotlar yeniden aramıza katılıyor. Genellikle kahve tonları ve Burberry’nin hakimiyet alanında olan bu esaslı klasik, yeni sezonda hiç olmadığı kadar popüler ve yenilikçi bir tavır sergiliyor. Bahar mevsiminin kapısından girdiğimiz şu günlerde ise pastel tonlardan cesur renklere kadar trençkotlar hiç olmadığı kadar farklı ve göz alıcı. 

Cool Beyaz

Biraz cesaretin yanında fazlaca özen isteyen beyaz trençkotlar bu sezon oldukça ön plana çıkıyor. Bakım konusunda usta bir korumacılığı beraberinde getirse de yarattığı cool siluet onu her bakımdan bu zahmete değer kılıyor. Beyaz trençkotlar, günlük temponuz için kullanıma çok uygun olmasa da gündüz davetleri için tercih edebileceğiniz en güzel alternatiflerden biri.

Parlak Dönem

Parlak deri siyahın tekelinden çıkarak sınır alanlarını genişletse de koyu tonlara sadık kalmaya devam ediyor. Özellikle yağmurlu havalarda tercih edebileceğiniz deri trençkotlar bordo ve kahve seçenekleriyle de ön plana çıkarak sizi tek düze tercihlerden kurtarıyor. Eğer parlak deri konusunda çekimser yaklaşıyorsanız jean ve spor parçalarla rahatlıkla dengeleyebilirsiniz.

Lüks Tavır

Konu trençkotun değişimi olduğunda hiç şüphesiz bu kadar iddialı bir yaklaşımı kimse beklemiyordu. Ancak payetlerden altın rengine kadar trençkot, sıra dışı bir değişim geçirdi. Özellikle gece davetleri için mükemmel bir tercih olan şık tasarımlar size neredeyse kıyafet seçiminden kurtaracak kadar gösterişli.

Daima Klasik

Hayatımıza kahve tonlarıyla giren trençkot geçmişini unutmamak adına geçirdiği değişim sürecine rağmen asil kodlarına sadık kalarak alıştığımız rengini asla bırakmıyor. Sezon cesur renklerle gelmesine rağmen klasik tavrını da korumaya devam eden trençkot, güvenilir rengine farklı tasarımlarla yeni bir yorum getiriyor. Özetle, trençkot konusunda belirli kurallarınız varsa kendisinin değişmez çizgisine daima güvenebilirsiniz.

Pastel Tonlar

Adeta orta yolu bulmak için yaratılmış olan pastel tonlar, trençkotlar için de iddiasız ama farklı bir kulvar yaratıyor. Eğer sonbahar dönemini anımsatan kahve tonlarında aşırıya kaçmadan bir değişiklik istiyorsanız pastelin yumuşak yaklaşımı size istediğiniz sonucu verecektir. Lavanta moru ya da pudra tonlarını hem bahar havasını yansıtmak hem de zahmetsiz bir şıklık elde etmek için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.