• Arama

Küba Sokakları Karaköy’e Geliyor

Türk – Küba İş Konseyi, Karayipler’in en fazla merak edilen ülkesinde dört yıl boyunca günlük hayattan çekilen fotoğraflardan oluşan ‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’ düzenliyor. Global Karaköy’de gerçekleşecek sergide Fotoğraf Gezginleri Grubu üyelerinin 97 fotoğrafı yer alacak. Sergi, 29 Mart’ta kapılarını açacak ve 4 hafta sürecek. Sergilenen fotoğrafların satışından elde edilen gelir, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’ne bağışlanacak.

Küba Sergisi

Meltem Arcak

Küba Sokakları

Selma Cankat

Türk – Küba İş Konseyi Başkanı ve Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, 28 Mart akşamı Küba’nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez’in katılımıyla serginin açılışı üzerine iş ve sanat dünyası mensuplarına bir davet verecek. Küba Büyükelçiliği’nin katkılarıyla düzenlenecek davette canlı performans, tadım ve mekan tasarımıyla davetliler, Küba kültürünün bütün dünyada tanınmasını sağlayan öğeleri deneyimleyebilecek.

Küba Sergisi

İpek Özşahin

Cenk Nas

Cenk Nas

Açılışta Küba Kültürü Deneyimlenecek

Serginin açılışı üzerine Türk – Küba İş Konseyi Başkanı ve Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, 28 Mart akşamı Küba’nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez’in katılımıyla iş ve sanat dünyası mensuplarına bir davet verecek. Karaköy Güzelleştirme ve Koruma Derneği tarafından organize edilecek ve Küba Büyükelçiliği’nin katkılarıyla düzenlenecek davette canlı performans, tadım ve mekan tasarımıyla davetliler, Küba kültürünün bütün dünyada tanınmasını sağlayan öğeleri deneyimleyebilecek.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.