• Arama

Hublot İlk Canlı Renkli Seramiği Üretti

Hublot, bu kez yenilikçi yaklaşımını seramikte kullandı. Hublot ArGe departmanı ve Metalurji ve Malzeme laboratuvarıyla yeni bir malzeme olan canlı renkli seramiği üreten Hublot, bir kez daha sınır tanımayan hayal gücüyle dünyada bir ilki başardı.

Hublot

Bu, teknik ve estetik seramik kullanan endüstriler tarafından daha önce hiç yapılmamıştı. Ayrıca Hublot saat kasasının her bileşenini bu özel malzemeden üretmek için gereken tüm işlemleri geliştirdi. Mükemmelleştirmesi ve başlangıç fikrinden yola çıkıp endüstriyelleştirmesi toplamda dört yıl süren buluş, %100 Hublot'nun başarısı ve uzmanlığının patenti alındı.

Hublot

Malzemenin bu eşsiz rengi, basınç ve sıcaklık füzyonunun pigmentleri yakmadan seramiği katılaştırmasıyla elde ediliyor. Temel renk tonlarını bu yöntemle mükemmelleştiren Hublot, şimdi saat koleksiyonlarına yepyeni bir renkli seramiği tanıtmak için hazır.

Hublot

Kırmızının Gücü

Bu ilk renkli seramik için Hublot, güç, tutku ve şöhreti temsil eden canlı kırmızıyı seçti. Big Bang Unico Red Magic, adeta alev saçan ultra sağlam bir seramik saat. Yalnızca 500 adet satışa sunulacak saatler, 45 mm kasası ve bezeli Hublot’nun cilalı finisaja sahip patentli kırmızı seramiğinden yapılıyor.

Hublot

"Saatçilik, malzeme ve füzyon sınırlarını zorlama konusunda bitmek tükenmek bilmeyen isteğimizi mükemmel bir şekilde açıklayan bir söz var. Hiçbir şeyin imkansız olmadığına ikna eden bir söz. Charlie Chaplin'in deyişiyle: "İmkansız şeyler için mücadele edelim.Tarihteki büyük başarılar, imkansız gibi görünen şeylerin sonucunda olmuştur."  Bugün, dünyanın ilk canlı renkli seramiğiyle Hublot bir kez daha imkansız diye bir şeyin olmadığını kanıtlıyor!"

                                           –  Ricardo Guadalupe, Hublot'nun CEO'su

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.