• Arama

BORNN, Yeni Koleksiyonuyla Türkiye’de

Kısa sürede dünyanın en prestijli noktalarında satılmaya başlanan artizan emaye markası BORNN, Maison&Objet’de büyük beğeni toplayan yeni koleksiyonuyla Türkiye’ye yeni bir soluk getirdi.

Bornn Yeni Koleksiyon

El işçiliğiyle yapılan, özgün ve iyi tasarlanmış ürünler üretmek üzere 2015 yılında hayata geçen BORNN, “Modern artizanal tasarım” konseptiyle birçok farklı koleksiyon ve ürün çeşidine sahip.

Bornn Yeni Koleksiyon

CAPCANLI RENK PALETİ

Markanın mermer deseninden esinlenen klasikleşmiş “Marble” koleksiyonu yeni bir dokunuş ve capcanlı bir renk paletiyle farklı bir görünüme bürünüyor. Jeot taşlarının renkleri, mineral ve kristallerin oluşturduğu form ve desenlerden yola çıkan bu koleksiyonun bu sefer başrolünde pudra pembe, limon sarısı ve kobalt mavi gibi tonlar yer alıyor.

Bornn Yeni Koleksiyon

İki kız kardeş Öykü Thurston ve Başak Onay tarafından kurulan BORNN, emayenin köklü geçmişinden ve yerel tekniklerden esinlenerek, el işçiliğiyle yapılan, özgün ve iyi tasarlanmış ürünler üretmek üzere 2015 yılında hayata geçti. Emayeye olan sevgilerinden ve ilgilerinden ortaya çıkarttıkları markayla bu geleneksel malzemeyi, modern ve eğlenceli tasarımlarla birleştirmek iki kardeşin hayaliydi. Amaçları karakter sahibi olan hem esprili hem de yüksek kaliteli ürünler üretmek…

Bornn Yeni Koleksiyon

¨Emayenin etkileyici geçmişinden esinlenerek, modern, özgün, iyi tasarlanmış ve geleneksel yöntemlerle elde hayat bulan ürünler yaratmak ve bu unutulmuş malzemeyi gün ışığına çıkararak ona yeni bir gelecek vermeyi hedefliyoruz¨

                                                                     -Öykü Thurston & Başak Onay

Bornn Yeni Koleksiyon

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.