• Arama

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Mart 2018 Defile Takvimi

27-30 Mart 2018 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar/Kış 2018 defile takvimi açıklandı.

Mercedes-Benz sponsorluğunda 11. sezonunu gerçekleştirecek olan İstanbul Moda Haftası’nda koleksiyonlarını sergileyecek marka ve tasarımcılar arasında Aslı Filinta, Bahar Korçan, Belma Özdemir, Brand Who, Cihan Nacar, Çiğdem Akın, DB Berdan, Emre Erdemoğlu, Exquise, Gökhan Yavaş, Şpek Arnas, Lug Von Siga, Mehmet Korkmaz, Mehmet Elaidi, Meltem Özbek, Mercedes-Benz presents Atelier Kikala, Mercedes-Benz presents Sudi Etuz, Mert Erkan, Miin by Kadir Kılıç, Murat Aytulum, New Gen by IMA, Nihan Peker, Niyazi Erdoğan, Özlem Erkan, Özlem Kaya, Raşit Bağzıbağlı, St. Nian, Şiyar Akboğa, Tuba Ergin, Tuvanam, Urun, Zeynep Tosun yer alıyor.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Mart 2018 Defile Takvimi: 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.