• Arama

OMEGA Seamaster Olimpiyat Oyunları Koleksiyonu

1932 yılından bu yana Olimpiyat Oyunları’nın 27 defa Resmi Zaman Tutucusu olan OMEGA’nın saatlerinde; son derece önem verdiği hassasiyetini, inovasyonlarını ve tutkusunu belirleyen ana nokta 86 yıllık özverisi. Bu yıl OMEGA, rakipsiz zaman tutma mirasını beş eşsiz saatle kutlayan Seamaster Olimpiyat Oyunları Koleksiyonu’nu ise sunmaktan gurur duyuyor.

Omega Olympic Saat

Koleksiyon siyah, sarı, yeşil, mavi ve kırmızı renklerde tasarlanan beş model ile meşhur Olimpiyat Oyunları halkalarının farklı renklerini temsil ediyor. Canlı renk tasarımlarına ve eğlenceli bir ruha sahip olan koleksiyon, ayrıca markanın zaman tutma geçmişinden gelen çeşitli OMEGA kronometrelerinden, özellikle de 1976’da Montreal ve Innsbruck’taki etkinliklerde kullanılan kronometrelerden esinleniyor. 

Omega Olympic Saat

Saatin atletik ruhunu vurgulamak amacıyla, 20’şer saniyelik zamanlama aralıklarına sahip renkli bir nabız ölçerin de eklenmesi, görenleri oldukça şaşırtıyor. Bu özellik sayesinde saatin kullanıcısı bir dakikadaki nabız atışlarını da kolaylıkla hesaplayabiliyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.