• Arama

Zenith - Cohiba İş Birliği ile Yeni Pilot Type 20 Saatleri

Zenith/Cohiba ortaklığı, Pilot Type 20 özel üretim saatlerle 2018 yılına muhteşem bir başlangıç yapıyor.

zenith cohiba

Zenith’in son teknolojiye sahip puro üreticisi Cohiba’yla olan ortaklığı, Küba’da yapılan 20’nci Habanos Festivali’nde, ünlü Pilot Type 20 modelinin iki yeni şık modelini üretmesiyle başlıyor: 18 ayar pembe altından yapılan ve 50 saatten oluşan Pilot Type 20 Extra Special Cohiba Maduro 5 Edition ve bronzdan yapılarak 150 saatte oluşan Pilot Type 20 Chronograpgh Cohiba Maduro 5 Edition.

zenith cohibaZenith için efsanevi bir yıl olan 2017’de pek çok ezber bozan gelişme yaşandı. Bunların arasında markanın duruşu ve maceraperest havasıyla ünlü Pilot saatinin yeniden üretilmesi sonucu tasarlanan iki yeni baş döndürücü saat bulunuyor. Uçuşun ilk günlerinden itibaren Atölye’nin eşlik ettiği havacılık öncülerinin maceracı ruhundan güç alan neo-retro görünüş sergileyen bu ünlü havacı saati, çığır açan stilini, Pilot Type 20 Chronograph Extra Special ve bunun alternatifi olan otomatik Pilot Type 20 Extra Special Special Edition gibi kronograf moduyla yansıttı.

zenith cohiba

Güçlü bronz kasası, yüksek salınımlı El Primero ‘motoru’ ve yeşil emisyonlu SLN Arabik rakamlı siyah kadranıyla Pilot Type 20 Chronograph, havacılığın ilk yıllarında Zenith tarafından geliştirilen ve hassasiyetleri, sağlamlıkları ve mükemmel okunabilirlik düzeyleriyle öne çıkan havacılık enstrümanlarının doğal varisi. Mevkidaşı Pilot Type 20 Extra Special Special Edition’da otomatik Zenith Elite 679 kalibre bulunuyor. Zarif detaylara ve ideal oranlara sahip olan bu saat kendisini en şık vintage değişimlere bırakıyor ama efsaneye dönüşmesini sağlayan maceraperest ruhunu kesinlikle kaybetmiyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.