• Arama

Beymen Club 2018 İlkbahar/Yaz Sezonunu Karşılıyor

Şehirden yola çıkan BEYMEN Club, etnik zenginliklerden, sanattan ve doğanın yansımalarından ilham alıyor. Yenilikçi ve keyifli tasarımlarıyla 2018 İlkbahar/Yaz sezonunu açan BEYMEN Club, sezona hayat dolu bir giriş yapıyor.

Beymen Club İlkbahar Yaz

İnce ve entellektüel birikimlerin etkisinde kalan marka, şehir şıklığından ödün vermeyenler için tasarladığı zarif çizgi ve desenlerle büyüleyici bir görünüm yakalamayı başarıyor. Koleksiyondaki tasarımlar sadece yeni siluetler getirmekle kalmıyor, aynı zamanda samimiyet ve içtenliğin naif dokunuşları ile modaya zamansız bir yaklaşım katıyor.

Beymen Club İlkbahar Yaz

BEYMEN Club tasarımları adeta en özel ve eşsiz anları paylaştığınız, hep sizinle olan arkadaşlarınız gibi keyifli yolculuğunuzda sizlere eşlik ediyor. 

Beymen Club İlkbahar Yaz Sezonu

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.