• Arama

Omega'nın Yeni Koleksiyonu De Ville Trésor

Saatlerin yeri günümüzde çok ayrı… Artık sadece zamanı kontrol etmek için kullanılan bir araç değil, bileğimizdeki duruşuyla stilimizi tamamlayan vazgeçilmez bir aksesuar.

omega yeni koleksiyon tresor

Bugün birçok kadın için saat, kişilik ve genel stil hakkında ipucu veriyor. Kadınların bu düşüncelerini bilerek, bu ruhla yola çıkan OMEGA, çok çeşitli materyal ve renk yelpazesinde sunulan yeni De Ville Trésor koleksiyonunu sunmaktan gurur duyuyor.

omega yeni koleksiyon tresor

Trésor, modern ve klasiği muhteşem bir uyum içinde birleştiren bir tasarıma sahip. Koleksiyonda yer alan modeller, 39 mm veya 36 mm ebatlarındaki ince kasasıyla ve kasanın iki yanından kavisli bir şekilde uzanan pırlanta dizisiyle öne çıkıyor. Ayrıca saatin tepesinde de sizi bir sürpriz bekliyor: İçerisine yerleştirilmiş tek pırlanta ve bu pırlantanın çevresinde kırmızı likit seramikten yapılmış, beş OMEGA logosunun birleşmesiyle tasarlanmış göz alıcı çiçek motifleri.

omega yeni koleksiyon tresor

OMEGA, her bir Trésor modelinin kasa arkasında “Her Time” tasarımının yer aldığı özel aynalı bir kapak kullanıyor. Bu uygulama ile OMEGA kullanışlı bir aksesuar sunmanın yanı sıra yola çıktığı yansıma fikri ile kadınlara kim olduklarını ve sahip oldukları doğal karizmayı hatırlatıyor. 

omega yeni koleksiyon tresor

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.