• Arama

Bobbi Brown’dan Görkemli Butik Otel George Inn

2016’da markasını bırakmasına rağmen hala etkili olan makyaj efsanesi Bobbi Brown, New Jersey Montclair’de George Inn isimli 32 odalı bir butik otel açtı. Brown’un girişimci kocası Steven Plofker ile birlikte açtığı butik otel,  New York’a 35 dakika uzak olan banliyöde bulunuyor. 

George Inn, 1902 yılında bir ev olarak inşa edilmiş. Bugün ise restore edilmiş ve yenilenmiş binasıyla son derece konuksever ve konforlu bir atmosfere ev sahipliği yapıyor. Butik otelin odaları kadar lobisi de göz alıcı. 

Lobideki zarif ikili merdivenle misafirlerin her biri, birbirinden farklı tasarlanmış odalarına gidiyor. Üstelik odaların her biri Brown tarafından test edilen konfor öğeleriyle dolu. Brown’un bu kadar ilhamı nereden aldığı sorulduğunda, kocası Steven ile yaptığı seyahatleri ve kaldığı otellerde hoşuna giden faktörleri göz önünde bulundurduğunu söylüyor.


George Inn’in her bir odası farklı bir ışıltı taşıyor. Brown’ın dekor için olan yaklaşımı, makyaj malzemelerinin üretim sürecinden çok da farklı değil. Düşüncesinin temeli ise; “Bu deneyimi nasıl daha iyi hale getirebilirim?”. Her odada bir Nespresso makinesinin olması da deneyimi iyileştirmeye ne kadar önem verildiğini ispatlar nitelikte!

Her oda farklı bir görünüme sahip olmasına rağmen, her birinde rahatlık ön planda tutulmuş. Tüm odalarda Casper markalı yatak takımları ve yastıklar var. 

“En iyi bornozlara sahibiz, emin olmak için her birini denedim ve en iyileri IKEA’dan”

Bobbi Brown

Ayrıca George Inn’de saç kurutucuların, banyo ürünlerinin ve hatta diş macunlarının bile en iyileri seçilmiş. 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.