• Arama

IKEA ve Tom Dixon İş Birliği ile DELAKTIG Koleksiyonu

Küçülen yaşam alanları, gün içinde evde gerçekleşen pek çok farklı aktivite, her anımıza giderek daha fazla dahil olan teknolojiyle ortaya çıkan yeni sosyalleşme biçimleri ve bunun odağındaki insan… DELAKTIG Koleksiyonu, işte tüm bu değişimler göz önünde bulundurularak tasarlandı.

ikea delaktig koleksiyonu

IKEA ile ünlü tasarımcı Tom Dixon’un keyifli iş birliğinin bir sonucu olarak hayata geçen DELAKTIG, bildiğimiz tasarım anlayışının sınırlarını zorlayarak evlerde değişikliklere kolayca adapte olabilen bir tasarım yaratmaya odaklanıyor. Koleksiyonun bir özel yanı da günümüzün alışılagelmiş mobilya tasarım anlayışına yeni bir bakış açısı getirmesi.

ikea delaktig koleksiyonu

Nasıl İsterseniz Öyle…

Koleksiyonun merkezinde yer alan DELAKTIG kanepe, modüler yapısı ile gerek ders çalışmak, gerek arkadaşlarla bir araya gelmek, gerekse hızla akan güne bir ara verip biraz dinlenmek için her zaman hazır. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak biraz yaratıcılığınıza başvurmak. Çünkü bu yaratıcı koleksiyonun sloganı ‘Nasıl istersen öyle’…

ikea delaktig koleksiyonu

IKEA’dan Yenilikçi Fikirlerin Bir Araya Geldiği Bir Koleksiyon

IKEA ve Tom Dixon liderliğinde hazırlanan DELAKTIG Koleksiyonu, dünyanın farklı yerlerinden 75 tasarım öğrencisinin fikirleri alınarak şekillendirildi.

“DELAKTIG Koleksiyonunu tasarlarken ‘ne kadar çok farklı görüş dahil olursa, o kadar iyi’ diye düşündük. Bence bu, günümüz iş dünyasının nasıl çalışması gerektiğini anlatıyor.”

-Tom Dixon

ikea delaktig koleksiyonu tom dixon

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.