• Arama

2018 İlkbahar Erkek Trendleri Brooks Brothers Yorumuyla

Brooks Brothers 2018 İlkbahar sezonu erkek modasında bu yılın trendlerinden biri desenli ve renkli kumaşlar olacak. Lacivertten kobalt mavisine kadar uzanan ışıl ışıl gri, lavanta, mercan ve sarı tonlarıyla baharın gelişini müjdeliyor.

Geçmişten günümüze modası hiç geçmeyen ekose ilk olarak spor gömleklerde göze çarpıyor. Taş rengi chino pantolonunuzun üzerine gri kalın hırka ile birlikte mor renkte ekose bir spor gömlek giyerek, ilkbahar sezonuna damganızı vurabilirsiniz.

2018 erkek sezonunda bej tonlarında özel boyalı ve dokulu pantolonlar yer alıyor. Sportif ve renkli kumaşlar ile tasarlanan ürünlerde rahatlık ve şıklık ön plana çıkıyor.

Su geçirmez fitilli kumaştan naylon dokulu Bomber ceketler stilinizi öne çıkarıp bu sezona da damga vuracak. Lacivert ve yeşil en trend renklerden. Spor paltolar ve yırtmaçlı trençkotlar ise çok yönlü kullanımları ile serin ilkbahar akşamlarında kurtarıcınız olacak.

Her mevsimde iş, özel günler ve davetlerde erkeklerin en çok tercih ettiği erkek giyimin en önemli simgesi olan takım elbiseler, kaliteli İtalyan kumaşlarla üretiliyor ve çabasız bir şıklık sağlıyor.

Markanın en önemli ürünlerinin başında şüphesiz şık, rahat ve kırışmayan özelliği ile Non-Iron gömlekleri geliyor. Gömlekleri duruş, renk ve yumuşaklıkta en yüksek standardı sağlayan dünyanın en iyi kotonu olarak bilenen supima kotonundan üretiliyor. Gün boyu ilk giyildiği andaki görüntüsünü koruyan gömlekler her sezon en gözde parça olarak yerini alıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.