• Arama

Devrim Erbil’in Teknolojiyle Harmanlanan Eserleri Sanal Devrim Sergisi'nde

Yıllardır sanatı, sanatçıları ve sanat tutkunlarını bir araya getiren, kültür – sanat etkinlikleriyle göz dolduran 42 Maslak Art!Space Galleries’de yer alan Gama Art Gallery, bu defaki sergisinde Devrim Erbil’in teknolojiyle harmanlanan eserlerinin yer aldığı Sanal Devrim sergisini görücüye çıkartıyor.

Devrim Erbil

Türkiye’de Bir İlk: Sanal Devrim

Türkiye’de ilk kez sergilenecek olan sanal Devrim, Türk ressamları için gerçek bir devrim niteliği taşıyor. Muse VR’ın önderliğinde Taha ve Talat Alkan kardeşlerin yaratıcı yönetmenliğini yaptığı Sanal Devrim çalışması, tam bir İstanbul şöleni yaşatıyor. İstanbul’un simgeleri haline gelen önemli yapıları, sokakları, şehrin ihtişamlı siluetini dijital bir çalışma sonucunda yine yeniden keşfedebileceğiniz eserlerde, İstanbul en renkli ve teknolojik haliyle Gama Art Gallery’de sergileniyor.

Devrim Erbil

Dünyada yaklaşık iki yıldır kullanılan bu teknik, izleyiciye ellerindeki teknolojik aygıtlar sayesinde üç boyutlu bir dünyaya adım atarak kuşatıcı İstanbul hikâyesinin içinde dilediği gibi yürüyebiliyor. Küçükten büyüğe herkese açık olan bu uygulamadan sergi süresince tüm sanatseverler ücretsiz kullanabiliyor.

devrim Erbil

Şule Altıntaş’ın küratörlüğünü yaptığı Sanal Devrim sergisi, 8 Şubat – 12 Mart tarihleri arasında haftanın her günü 10:00 ila 22:00 saatleri arasında 42 Maslak’te bulunan Art!SPACE Gama Art Gallery’de ziyarete açık. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.