Asaletin Oteli Goring

 

Asaletin Oteli Goring

Bir zamanlar üzerinde güneş batmayan imparatorluğun başkenti Londra'da asaletin izlerini sürecekseniz Asaletin Oteli Goring'i seçmeniz için işte nedenler...

Goring Kraliçe 2. Elizabeth’in 60 yılı geçen imparatorluğu boyunca “Kraliçelik Onayı” verdiği ilk ve tek otel. Buckhingham Sarayı’na yürüme uzaklığındaki Goring 1910 yılından bu yana yani bir asırı aşan bir süredir mükemmel hizmetine devam ediyor.

Goring tam bir aile işletmesi ve dört kuşaktır aynı aile tarafından yönetiliyor. Otelin sahiplerinden George Goring Kraliyet Yüksek Onur Ödülü ve Hayat Boyu Başarı Ödülü sahibi. Goring; Kate Middleton’un evlenmeden önce son bekar gecesini geçirdiği ve geleceğin İngiltere Kraliçesi olmak üzere gelinliği ile ayrıldığı otel olarak haklı bir üne sahip.

The Conde Nast Traveller dergisi tarafından “İngiltere’de ki en iyi servise sahip oteli” seçilmiş. Goring’in pastaları dillere destan o kadar ki Prens Charles’ın vaftiz töreni için hazırlanan pasta Goring’in mutfağından çıkmış. İngiliz Çay Konseyi’nin 2013 yılına ait Londra’nın En iyi 5 Çayı” ödülünün sahibi olan otelde krema ve reçelle yenilen scone kurabiyeler unutulmaz lezzette.

Ana Kraliçe’nin Wellington usulü Bonfilesi’ni sevdiği Goring’in resturantı Londra’nın en sakin ve gustolu noktalarından biri. Royal Suit İngiliz tarihinden izler taşıyor, duvarları kaplayan ipekler Buckhingham Sarayı’nın Taht Odası’nın aynısı. Goring; Bar ve Lounge’da zarif uyarılarla misafirlerini elektronik aletlerini kapayarak dış dünyadan kopup asil bir hayatın keyfine varmaya davet ediyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular